Logo Loading

Apie mus

Apie mus

UAB "Fensta" profesionalai dirba plastikinių langų, lauko ir vidaus durų, garažo vartų, roletų ir žaliuzių prekybos bei montavimo paslaugų srityje. Turi ilgametę darbo patirtį bei aukštą kvalifikaciją turinčių specialistų komandą, kuri padeda bendrovei suteikti kokybiškas paslaugas klientams ir tuo pačiu augti bei tobulėti.

Įmonėje dirba daugiau nei 15 metų patirtį turintys specialistai, galintys patarti ir pasiūlyti technologiškai patikimus sprendimus pasirenkant plastikinius langus, garažo vartus, lauko ir vidaus duris bei langų aksesuarus.

UAB "Fensta" didžiuojasi atliktais darbais, užmegztais ilgalaikiais santykiais su verslo ir fiziniais klientais bei jų rekomendacijomis.

Mes Jums siūlome profesionalias konsultacijas, aukščiausios kokybės gaminius ir paslaugas, lanksčias kainas bei sąžiningą ir nuoširdų darbą.
Suteikiame nemokamą specialisto vizitą ir profesionalią konsultaciją, parengiame gaminių projektą ir kainų sąmatą, pasirūpiname gaminių pristatymu ir montavimu bei garantine priežiūra.

Galime greitai ir kokybiškai pasirūpinti Jūsų namų saugumu ir jaukumu.

 

Dėl langų, durų ir garažo vartų kreiptis:
+370 687 07804 arba info@fensta.lt

 

Dėl roletų, žaliuzių ir tinklelių kreiptis:
+370 616 06178 arba roletai.fensta@gmail.com